+20-100-2935500

Elden Ring uyguna nasıl alınır? - HostExpert

June 11, 2024

Elden Ring uyguna nasıl alınır?

Kararmışlar ise atalarının hakkını geri almak ve eski bir efsanenin dile geldiği Aradaki Topraklar’da Elden Ring’den geriye kalan parçaları ele geçirerek Elden Lord olmak için geri dönmeye karar verir. Bu noktada Kararmış karakterinin oyuncular olduğu bilinmektedir. Oyuncular, Aradaki Topraklar’da kadim yaratıklarla savaşarak Marika’nın zürriyetinden olan yarı tanrıları alt edip Elden Ring parçalarını ele geçirmeye çalışırlar. Ayrıca, kurulum yaptıktan sonra da, oyunu normal bir şekilde açmayacaksınız. Genellikle oyuncular, birçok oyunda hızlı koşmak için “Shift” tuşunu kullanır. Bu yüzden dodge (kaçınma) için “shift” ve fazladan bir fare düğmesi ayarlayın. Bu yüzden onları dodge kısayolu yapmak için kullanmaktan çekinmeyin. Bir FPS oyununda, kameranızın bir hedefe kilitlenmesi ve otomatik olarak dönmesi tercih edilmez. Bu ayarı değiştirdikten sonra, oyunun size odaklanmak istediğiniz hedefe odaklanma özgürlüğü verdiğini göreceksiniz. Yapacağınız şey sadece “manuel saldırı hedefleme” ayarını açmak. Elden Ring’e küme altın Phantoms olarak getirilen oyuncular, kendi dünyalarında oldukları kadar güçlü değiller.

Bununla birlikte nadir silah becerilerine erişmek isteyen oyuncuların Aradaki Topraklar’ı köşe bucak keşfetmesi gerekmektedir. Nitekim Elden Ring’in açık dünyası, çeşitli silah ve büyülerin keşfedilmesini teşvik etmek için gizemlerle inşa edilmiştir. Ayrıca, FromSoftware, Dark Souls’a benzer bir oynanışa sahip bir açık dünya oyunu yapmak için yola çıktı. Martin mükemmel bir iş çıkardı ve Miyazaki onun katkısının geçmiş FromSoftware yapımlarına göre anlaşılması daha kolay bir hikaye ile sonuçlanacağını tahmin ediyordu. Bu bölge, dünyanın yemyeşil vadilerinden ve tepelerinden oluşan ağaçlık ve bol çayırlık bir alandır. Kartal ve baykuş gibi hayvanların yanı sıra yaban domuzu, koyun, keçi ve kemirgenlerin bulunduğu ve vahşi yaşamın kol gezdiği bir bölgedir. Yine de bu bölge sadece hayvanlara ev sahipliği yapmaz. Aradaki Topraklar’ın uğursuz yaratıklarını da içinde barındırır. Ayrıca oyuncuların yeteneklerini geliştirebilmek ve değerli hazinelerin sahibi olmak için keşfedebilecekleri onlarca zindan ve dinlenebilecekleri Kayıp Lütuf mostbet güncel giriş bulunmaktadır. Bu auralar günün hangi saati olursa olsun oyuncuya dokunulmazlık ve mola hakkı tanıyacaktır. Eğer bir düşman tarafından takip ediliyorsanız bu auraya sığınabilirsiniz. Arkadaşlarla Elden Ring çok oyunculu oynamayı anlamak, açıklaması en kolay şey değil.

Onu kullanmak için minimum istatistiklere sahip değilseniz, silahı tam olarak kullanmak için minimum gereksinimleri karşılamadığınıza dair hızlı bir uyarı alırsınız. Hırslı ve uzun zamandır beklenen yeni Soulslike oyunu neredeyse burada. Elden Ring, herkesin bildiği Dark Souls serisinden ayrılıyor, ancak oyuncuların beklediği zorlu zorluğu koruyor. Elden Ring incelememiz de dahil olmak üzere, en son FromSoftware oyunu için bol bol övgü aldık. Elden Ring oyununu bilgisayardan oynamak için Elden Ring Steam mağaza sayfasını ziyaret ederek satın aldıktan sonra oyunu bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Xbox Series X/S, Xbox One konsolları için Elden Ring Xbox mağaza sayfasını ziyaret ederek oyunu satın aldıktan sonra cihazınıza indirerek oynayabilirsiniz. PS4 ve PS5 konsolları için de Playstation Store üzerinden Elden Ring Playstation mağaza sayfasını ziyaret ederek oyunu satın aldıktan sonra cihazınıza indirerek oynayabilirsiniz. Oyuncunun çeşitli silahlarla benzersiz saldırı becerileri gerçekleştirmesini sağlayan silah ve kalkan hareketlerinin tümü silah becerileridir. Ayrıca Hidetaka Miyazaki, oyuncuların bu silah becerilerini tüm silahlar üzerinde deneme özgürlüğüne sahip olduğunu belirtmiştir. Intelligence (Zeka) Glintstone büyülerini kullanabilmek için gerekli olan özniteliktir. Zeka gerektiren büyülerin ve silahların büyü hasarını artırmasının yanı sıra büyü direncini de artırmaktadır. Faith (İnanç), Kutsal büyüleri kullanmak için gerrekli özniteliktir.

Dolayısıyla çeşitli bufflar’dan olumsuz etkilenebilirsiniz. Bu etkileri olumsuzlamak için bağışıklık, sağlamlık ve odak gibi niteliklerin direncini artırmanız gerekmektedir. Strength (Kuvvet), karakterin ağır silahları kullanabilmesi için gerekli özniteliktir. Strength niteliğinin yüksek olması güç artırıcı silahların saldırı gücünü artırır ve maksimum taşıma kapasitesini artırır. Dexterity (El Becerisi) gelişmiş silahları kullanmak için gerekli özniteliktir. El becerisi gerektiren silahların saldırı gücünü artırır, büyülerin kullanım süresini kısaltır ve spektral attan düşmeyi zorlaştırır.

  • Dolayısıyla tam erişim tarihinde yeni sınıfların eklenmesi muhtemeldir.
  • Zaten oyunun daha başlarında, seçtiğiniz karakter epey güçsüzken hiçbir şekilde denginiz olmayan bir varlıkla kapışıp mutlak mağlubiyetle sahadan ayrılıyorsunuz.

Normalde sahip olacaklarının yarısı kadar Şişeye sahipler ve istatistikleri genellikle iki üst düzey oyuncunun alt düzey arkadaşları için patronların her yerinde durmasını engellemek için zayıflıyor. PlayStation®4 versiyonunu satın alan oyuncular PlayStation®5 versiyonuna ücretsiz olarak yükseltebilir. Oyunun fiziksel disk sürümünü satın alan oyuncuların, disk sürücüsü olmadığı için PS5™ Dijital Sürümünde  yükseltme yapamayacağını lütfen unutmayın. PlayStation™Store’da PS5™ için dijital versiyonu  satın alan oyuncular, PS4™  versiyonunu ek ücret ödemeden indirebilirler. Her durumda PlayStation™Network’e kayıt, yeterli depolama alanı ve hızlı bir internet bağlantısı (veri aktarım ücretleri dahil) gereklidir. Bunun yerine, kül çağrıları, kendi başlarına oynayan maceracılara ruh şeklinde bir miktar destek sağlayan özel öğelerdir. Bunlar, daha acımasız patronlara karşı savaşmak için özellikle yararlıdır, çünkü birkaç vuruş yapmanıza yetecek kadar patronun dikkatini dağıtabilirler.

Elden Ring, Türkçe olduğunda ne yazık ki çevrim içi oynamaya izin vermiyor. Tabii, resmi dil seçeneklerinde de oynamak istiyor olabilirsiniz. Şimdi, “ER_TR_YAMA_SİL.exe” dosyasını çalıştırmanız yeterli. Bunun için, “eldenring_TR.exe” adındaki dosyayı açmanız gerekiyor. Birincil odak noktamız, oyunu klavye ve fare için tasarlanmış gibi hissettirmek. Bu yüzden, oynadığınız her https://casinom-hub.com/ gibi “wasd” anahtar ayarlarını kullanabilirsiniz. Pek çok ayar denendikten sonra size bu oyunu nasıl klavye ve fare için yapılmış gibi oynayacağınızı araştırdık. Bu ayarlar oyunu oynama şeklinizi tam anlamıyla değiştirebilir. Elden Ring kümesi aynı anda üç oyuncuya kadar destekler; onları desteklemek için bir Host of Fingers ve iki altın Phantom. Aynı zamanda çapraz platform değildir, bu nedenle oyuncular diğer konsollarda veya bilgisayarlarda arkadaşlarıyla kavga edemezler. Derin geçmişleri olan düşmanlarla, ilerlemenize ve korkunç yaratıklara yardım etmek veya onları engellemek için kendi benzersiz motivasyonları olan karakterlerle karşılaşın. Çağrı yapmak için Elleh Kilisesi’ndeki Cadı Renna’dan Wraith Calling Bell’i almanız gerekir..

Konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı ihmal etmeyin. Online moda geçiş yapmadan önce bu aracı kullanarak yama dosyasını hızlı ve kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Hayır, GPT-4 ile hazırlanmış olan Türkçe Yama dosyasını kurduktan sonra oyunu yalnızca çevrim dışı olarak oynayabilirsiniz çünkü yama kurulurken Easy Anti-Cheat (EAC) yazılımı devre dışı bırakılır. Elden Ring Türkçe Yama, Elden Ring için hazırlanmış yapay zeka tabanlı üçüncü parti bir dil yamasıdır. Bu yamanın FromSoftware tarafından hazırlanmadığını vurgulamakta fayda var. Yepyeni bir Battle Royale moduyla birlikte gelen etkinlik, birçok farklı ve özel kozmetik eşyaya da ev sahipliği yapıyor. Çünkü herhangi bir oyunda atlamak için “F” tuşuna kullanılmıyor. Sizler için en iyi Elden Ring klavye ve fare ayarlarını derledik. Oyuncuların çoğu Elden Ring’i PC’de oynamayı tercih ediyor ve bu yüzden en iyi klavye ve fare ayarlarını edinmeye ihtiyacınız olacak. Elden Ring eğitim alanını bulmak için, oyuna başlarken hemen önünüzdeki parlayan ağaca gidin. Ağaca yaklaşırken küçük beyaz bir ışık ve sağda bir çıkıntı var. Size tüm temel hareketlerin nasıl çalıştığını, Sites of Grace’in nasıl göründüğünü ve Koruma İptallerinin nasıl gerçekleştirileceğini öğreten öğreticiye erişmek için bu çıkıntıdan çıkmanız gerekir.

Leave a Reply